Metabolic balance

Metabolic balance

Je to výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti, s jehož pomocí můžete trvale upravit svou tělesnou hmotnost bez nutnosti diety, hladovění či počítání kalorií. Jedná se individuální přizpůsobení stravovacích návyků na míru vašemu metabolismu. Základ tvoří jídelní plán a individuální seznam potravin, který je sestaven na základě laboratorních výsledků rozboru krve.

 

Individuální jídelní plán propojí Vaši osobní „tělesnou chemii“s patřičnou „chemií potravin“ - v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny a minerální látky, ale zároveň přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.

 

Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se čistě na Vás a Vaše údaje.

 

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete svůj zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

 

Přijďte na konzultaci k certifikované poradkyni Lence Brodzianské

Aktuální ceník

Program metabolic balance a vedení programen    8 000,-Kč pro jednotlivce

Půlroční celostní program pro úpravu metabolizmu a váhy včetně osobního jídelního plánu pro celé období formou osobních setkání -5 osobních kontrolních konzultací  včetně pravidelné kontrolní tělesné analýzy.

Program metabolic balance 7 000,-Kč pro skupinu
poradenství pro skupinu max. 3 – 5 osob probíhá v pevně stanovených termínech, po domluvě
Půlroční celostní program pro úpravu metabolizmu a váhy včetně osobního jídelního plánu pro celé období, osobní kontrolní konzultace včetně kontrolní tělesné analýzy.

Odběrykrve ve smluvní laboratoři(klient jako samoplátce)805 KčCena za odběry není součástí programu, klient si je hradí sám, jako samoplátce, nebo si je zajistí přes svého ošetřujícího lékaře. Odběry v jiné laboratoři (klient jako samoplátce)cca 1300 KčCena za odběry není součástí programu, klient si je hradí sám, jako samoplátce, nebo si je zajistí přes svého ošetřujícího lékařePřijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018