Podtlaková lymfatická masáž

obrazek_metr_brichoPodtlaková prokrvovací lymfatická drenáž je velice pokroková metoda vyvinutá k léčbě a ošetření negativních změn v podkoží. Náš nový unikátní přístroj využívá pulzujícího podtlaku s možností nastavení s přesností 1 Hpa, což zaručuje zákaznici maximální účinnost a přitom je přístroj přizpůsoben jejímu prahu bolestivosti, takže je masáž 100% bezbolestná a velice příjemná.

Pomocí pulzujícího podtlaku dochází ke zrychlení lymfatického a krevního toku, ke zlepšení mikrocirkulace a zelastičtění vazivové tkáně. Přístroj napíná buňky v podkoží, čímž se zlepšuje jejich propustnost a přebytečná tkáňová tekutina způsobující celulitidu je rychle vyplavována a odváděna lymfatickým systémem. Masáž se provádí detoxikačním aroma olejem, který účinně vypíná pokožku a zabraňuje tvovac01rbě strií.

Lymfatickou masáží se zlepšuje elasticita pokožky a zpevňuje podkožní vazivo, odstraňuje celulitida a tvaruje postava. Velice úspěšné je odstraňování otoků dolních končetin, kdy dochází k odvedení přebytků vody z těchto partií a nohy přestávají bolet. Masáž lze provádět na celém těle.

První viditelné výsledky čekejte již po prvních dvou až třech masážích a ideální frekvence návštěv je    1 - 3 x týdně.

Poznámka: pokud máte zájem o další klasické či exotické, léčivé uvolňující masáže, přejděte na stránku masáže Plzeň.


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018