zdraví, proteiny, sportovci, koleno, svaly, hmota, cvičení

Sportovní výživa všech značek

Nabízíme Vám touto cestou prodej kvalitní sportovní výživy značky Weider, Aminostar, Penco,MaxMuscle,Multipower, Nutrend, Champion Nutrition, Koelbel, Welness Food a další za ty nejnižší ceny! V naší nabídce najdete výrobky, které jsou určené pro budování svalové hmoty, zvýšení energie, regeneraci organismu, kloubní výživu a v neposlední řadě i dietní program.

Velice obsáhlá kategorie sportovní výživa Vám nabízí vhodné přípravky a potravinové doplňky a to především pro sportovce, nebo osoby vykonávající těžkou manuelní práci. Široká škála nabízených aminokyselin, energizérů, gainerů, gelů, kreatinů, proteinů a dalších výrobků pro správnou sportovní výživu bude mít ten nejlepší účinek a efekt, pokud dodržíte správné dávkování v závislosti na typu prováděné zátěže Vašeho organismu.

Sportovní produkty všech značek zaměřené na vyrýsování, nabírání svalové hmoty a zvýšení energie.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti sportovní výživy poskytujeme komplexní poradenskou činnost. Samozřejmostí je, že veškeré produkty z naší nabídky prošly přísnými schvalovacími procedurami a splňují veškeré požadavky na zdravotně nezávadné doplňky výživy.

 Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018