Celotělový zábal - UC zábal

 

Garance ztráty 15 cm za pouhé 2 hodiny!!!!!!

UC WRAP pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat, detoxikovat a zpevnit tělo.

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetrů a pokud chcete okamžitý výsledek, rozhodněte se pro Universal Contour Wrap /univerzální konturní zábal/, který je také velmi efektivní pro speciální příležitost např. před svatbou, dovolenou atd. Pravděpodobně Vám to bude znít moc dobře na to, aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni. Dokonce Vás můžeme uklidnit oznámením, že tato ztráta vydrží minimálně po dobu 30ti dnů.

UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních. Ošetření je prováděno zabalením zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřáta v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály. Kombinace bahna a obinadel napomáhá zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk a přebytečná tkáňová tekutina.

 

Průběh zábalu

 1. Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle.
 2. Aplikace elastických obinadel od chodidel až po bradu.
 3. Relaxace po dobu jedné hodiny ve speciálním obleku. Zatímco zábal pracuje je možné využít dalších služeb salónu jako např. dýchání kyslíku na okysličení buněk a urychlení metabolismu, lymfatická masáž obličejových partií, kolagenová maska, atd.
 4. Závěrečné měření ve stejných bodech při kterém se spočítá výsledek ztracených centimetrů.
 5. Po zábalu není potřeba, aby se zákazník osprchoval, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní a vypne.

 

Účinky UC WRAP

 1. zmenšení objemu problematických partií
 2. zpevnění kůže po těhotenství, ztrátě hmotnosti
 3. zmírnění bolestí kloubů a svalů
 4. detoxikace organismu
 5. vypnutí kůže celého těla a zlepšení její elasticity

 

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

 1. Doporučujeme kůru 3 - 5 zábalů v časových intervalech 5 - 7 dnů
 2. Průměrná délka ošetření je 1,5 - 2 hodiny včetně měření
 3. Cena za jednu návštěvu 1350,-Kč
 4. Při předplacení 7mi návštěv 10% sleva

Poznámka: pokud byste měli zájem nejen o zábal, jehož součástí je lymfatická masáž obličeje, ale také o kompletní, klasické či exotické, speciální léčivé nebo sportovní masáže, přejděte na stránku nabídka masáží v Plzni.


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018