Kavitační liposukce 3.generace

vac3foto

Bezbolestná, bezriziková alternativa liposukce

Jediný přístroj s léčebnou sílou, která zaručí výsledky již po první proceduře. Přístroj je obsluhován školeným zdravotnickým personálem a specialistkami na estetickou kosmetologii.

Přístroj, který provádí liposukci bez operace kavitačním ultrazvukem (až -4cm při první návštěvě)..Nevěříte, přijďte přístroj vyzkoušet a když nic nezhubnete nic nezaplatíte. První návštěva  kavitace jen 1760,-Kč (liposukce 40 min, lymfatická masáž, konzultace se specialistkou)

>> VIDEO KE STAŽENÍ <<

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížné odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a ruce mohou být tvarovány bez anestezie, bez jizev. Klienti mohou pokračovat ve své denní rutině okamžitě po léčbě. Není zde žádná poléčebná bolest nebo diskomfort, pokožka zůstává nedotčena. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovýmikavitace2cestami ven z těla.

Ošetření naším přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy.

Pozor na trhu jsou různé kosmetické náhražky tohoto zákroku, které mají až 100x menší emitovanou ultrazvukovou energii a tuk se může snadno do buněk vrátit, nebo se vůbec z buněk neodstraní. Nenechte se namluvit do kosmetického salonu na zákok, který patří do rukou specialistů a vyžaduje vstupní lékařskou konzultaci. Spolehněte se na 12 let našich zkušeností v oboru zeštíhlovacích terapií a trvalé léčby celulitidy.

Cena za terapii   do 2 990,- Kč

Většinou stačí pouze jedna až tři návštěvy ke spokojenosti klientek.

Poznámka: nabízíme také službu omlazení rukou.


Něco více o terapii

Unikátní výsledky po celém světě. Průměrný úbytek po 40ti minutách  -4cm tuku.

  1. Neinvazivní, bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezrizikové a efektivní modelování těla.
  2. Precizní redukce lokalizované tukové tkáně bez období zotavení.
  3. Rozmanité použití: Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena, předloktí.
  4. Trvalé výsledky viditelné již po jedné léčbě, Klientka obvykle absolvuje jednu maximálně dvě  návštěvy. Průměrný úbytek při jedné návštěvě je 2-8 cm tuku.
  5. Ideální řešení pro pacienty, kteří nejsou vhodní pro chirurgickou proceduru nebo jí nechtějí a přitom touží zhubnout v pro ně těžko zhubnutelných partiích
  6. Průměrná doba návštěvy 40nin.
  7. Přístroj je obsluhován vysoce školeným zdravotnickým personálem . Konzultace s lékařem o vhodnosti terapie dle potřeby
  8. Speciální program na liposukci pro muže.

 

V současnosti, zaneprázdněném životním stylu, nevhodné diety a neaktivita dramaticky zvyšuje počet obézních lidí. Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé boule na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Roky zůstávalo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk znamenající liposukci. Nyní existuje tato nová pokroková technologie, která umožňuje liposukci bez rizika a bez bolesti. Zní to jako úplný zázrak?:-) Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie. Pokud hned nezhubnete nezaplatíte.

Využíváme pokročilé kavitační technologie, která umožňuje koncentrované energii, být nasměrována do velmi specifické zóny uvnitř pacienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a maskulární tkáň nezměněnou.

Po zničení tukové tkáně, tuk ve formě triglyceridu je vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné tukové kyseliny - včetně tukových kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrátí.

Většina pacientů pozná viditelnou redukci obvodu po jediné léčbě, ale další léčby pro ještě více dramatické ztenčení tuku a obvodu jsou doporučeny.

Tento způsob liposukce nabízí neinvazivní, bezbolestnou, bezpečnou a rychlou alternativu k liposukcím procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, kolena a předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez rekuperačního období. Pacienti mohou pokračovat okamžitě po léčbě v každodenním životě. Není zde žádná post-léčebná bolest nebo nepohodlí, pokožka zůstává nedotčena.

Před tímto zákrokem je nutná konzultace s naší terapeutkou. Konzultace by se měla uskutečnit tři dny před liposukcí. Na první návštěvu kavitační lipsukce si vyhraďte hodinu a půl času.


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018