Hubnutí - elektroliposukce

Hubněte bez námahy!

modelkaElektrolipolýza

Unikátní metoda k formování postavy, k odstranění nežádoucích tukových polštářků a hubnutí. Jedná se o metodu ambulantní, neinvazivní. Do ošetřovaných partií se zavádí velmi jemné, ultratenké jehličky, po zapnutí přístroje pak vznikajícím elektrickým polem postupně dochází k rozrušení tukových buněk i vazivových přepážek mezi tukovými lalůčky. Dojde k masivnímu zvýšení metabolické aktivity v podkožní tukové tkáni, některé látky vzniklé rozpadem tukových buněk potom společně s dalšími zbytkovými metabolity odcházejí mízním a krevním řečištěm do moči a pryč z těla, ostatní se spotřebují na energii. Ošetřují se především problematické partie vnitřních a zevních stehen, hýždí, boků, břicha. V obličeji především tváře a podbradek. Subjektivně je činnost přístroje vnímána jako jemné brnění v ošetřované partii. Výsledný efekt je srovnatelný s liposukcí, ale bez skalpelu a bez jizev.

 

Electrobodytoning

Pomocí přístroje dochází ke stimulaci a zpevňování svalstva i nejproblematičtějších a těžko vycvičitelných partií. Svalové stahy probíhají v takové frekvenci, která napodobuje aerobní činnost, čímž se intenzivně odbourává tuk a rozrušují se gelózní podklady.

 

Kolagenové masky

Jedná se o kolagenové masky, které jsou založeny na obličejové lymfo-masáži pomocí vysokofrekvenčního přístroje spojené s přikládáním kolagenových plátků na obličej a následném zahřívání. Během této procedury, která trvá 45. min, prostupuje kolagen do podkoží a pokožku vypíná. Tato maska je nejúčinnější neoperativní prostředek na vypínání vrásek, při kterém je výsledek viditelný již po první aplikaci. Poznámka: pokud vás téma vrásek zajímá více, navštivte stránku o vráskách.

Toto jsou skutečné výsledky naší práce, není to žádný trik, jako z laciných reklam, je to skutečně jedna a tatáž zákaznice.

prdka_predprdka_po

 

Abyste se nemuseli rozhodovat sami, co je právě pro Vás nejlepší, objednejte se na konzultaci, kde Vám během 30ti minut odborně poradíme. Máme víc než deset let zkušenosti v oblasti péče o tělo, odstraňování celulitidy a zeštíhlovacích programů a informace si pravidelně doplňujeme i na světových kongresech. V rámci konzultace Vám zdarma změříme celulitidu speciální fólií.


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018