Radiofrekvence - Obličej, tělo

Dej se do boje. Vybojuj si krásné pevné tělo bez celilitidy a přebytečných tuků a vrásek v obličeji. S Radiofrekvencí nové generace je to snažší než kdykoliv předtím.

TĚLO

Neinvazivní, neablativní, bezbolestná a časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky, remodelaci kontur obličeje i těla a léčbu celulitidy. Naprosto nová v ČR málo známá metoda na péči o pleť a podkoží.

Radiofrekvenci aplikujeme pomocí speciálních elektrod, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu,rf_obr což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Střídáním mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění dochází k okamžitému vypnutí ochablé pokožky.

Poznámka: Jsme také specialisté na řešení povadnutí pleti.

Jaký účinek má klinické omlazení těla?

Jde o unikátní spojení ultrazvukové sonodermabraze a ultrazvukové sonoforézy působí na pleť v jejích nejhlubších vrstvách. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť, a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie je podpořen stimulací kolagenových vláken, která jsou „stavebními kameny" pleti. Přístroj má speciální program na vypínání povadlé pokožky, na vypínání extrémně povadlé pokožky, a program kombinovaný na vypínání pokožky a zároveň na redukci tukových buněk. Termage Rf má skvělý léčebný efekt i na hluboko uloženou celulitidu. Jedná se o velmi pokrokovou tehnologii, která se s úspěchem po světě používá i k chirurgickým zákrokům stejně tak jako dříve lasery.

Kolikrát je nutné ošetření opakovat?

Viditelné výsledky termage RF se dostavují po  jednom až pěti ošetřeních. Mezi jednotlivými návštěvami by ale nemělo uběhnout méně než 7 dní. Každé sezení trvá, podle individuální indikace, od 15 do 50 minut. Po zákroku je zřetelné napětí pokožky, která může být teplá a začervenalá v důsledku zvýšeného proudění krve. Vše se upraví během jednoho až dvou dnů. Ošetření je velmi bezpečné, není fotoaktivní jako je například fotorejuvenace IPL laserem , a 20min po ošetření se pacient může vrátit zpět do běžného života.

bricho_predPro jaké oblasti je terapie vhodná?

  1. Všechny tělesné partie, na nichž se objevuje celulitida, především vhodné pro tvrdou fibrotickou celuilitidu (stadium, které si většina klientek myslí, že už je bez šance se jí zbavit)
  2. Tělesné i obličejové  partie, které je třeba vypnout a zpevnit, povadlé oblasti například na krku a obličeji, na zadních stranách paží, redukce podbradku

Působení této metody je vynikající také v kombinaci s tělovými programy podtlakové lymfatické masáže a kavitační liposukce. Doporučujeme klientům, kteří uvažují o invazivním zákroku, ale nemají k němu důvěru a bojí se nežádoucích vedleších komplikací, které se s neinvazivním zákrokem nemůžou stát.

Objednejte se na Termage RF ještě dnes na a  získáte postavu svých snů! Cena od 100,-Kč/min

Radiofrekvence jako neinvazivní expresnílifting. Přístoj má speciální hlavici určenou na ošetření obličeje. OŠETŘENÍ TRVÁ CCA 20 MINUT. Klientka je ošetřena speciálním sérem při aplikaci radiofrekvenční terapie.

Dejte vráskám sbohem!

Vrásky nám čas postupně otiskne na obličej, krk či dekolt a kůže povolí pod bradou i na dalších místech. Ochabnutí způsobuje nedostatek kolagenu v podkožních vrstvách, a aby bylo odstranění vrásek skutečně účinné, musíme jeho ztrátu nahradit. Obnovení hladiny kolagenu je možné ošetřením radiofrekvenční technologií nejlépe ze všech neinvazivních terapií.

Součástí balíčku je třicetiminutová kůra vyhlazení vrásek v obličeji a podbradku pomocí radiofrekvence, po které následuje 20 minut regenerační fototerapie. V ceně je i odlíčení sérum s vitamínem C a hyaluronovým olejem.

Poznámka: Vyzkoušejte neinvazivní proceduru odstranění vrásek bez bolesti, bez jehel a skalpelů. Máme 20 let praxe v oblasti omlazení!

Efekt je okamžitý!

Nedostatek kolagenových vláken a jejich nerovnoměrné rozložení způsobuje nerovnost a následné vytvoření prohlubenin – vrásek v pokožce. Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně. Ošetření radiofrekvencí pro vypnutí pokožky je bezbolestné, nepředstavuje žádné riziko a jeho efekt je v měkkých tkáních, například v podbradku, viditelný okamžitě. K rekonstrukci pleti však dochází postupně, i několik týdnů, nové omlazené bunky se obnuvují zevnitř

Váš balíček obsahuje

  • 20-30 minut vyhlazení vrásek v obličeji a podbradku pomocí radiofrekvence
  • Sérum s vitamínem C a hyaluronovým olejem

Možnost zakoupit si na závěr masku na obličej. Silně hydratační a regenerační za 180,-Kč, Kolagenový flíz z 98% kolgenu (velice intenzivně regeneruje vlastní kolagenová vlákna) běžná cena 500,-Kč.

Možnost objednat proceduru omlazení buněk High Deep Matrix.

Jsme certifikovaní specialisté na omlazení pokožky a provozujeme poradenské centrum od roku 2002!


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018