Trichologie

  • Umí vyřešit nadměrné padání a lámání vlasů
  • Řeší problém s lupy
  • Mastné a suché vlasy
  • Kvalifikovaný rozbor vlasu a vlasové pokožky s moderními přístroji.
  • Služby profesionálního trichologa s mnohaletou praxí

Společenská etiketa po staletí říká: čisté boty, pěstěné nehty a upravený účes jsou tři základní prvky, které jsou naší vizitkou. S boty i nehty si lze jednoduše poradit a nebo na ně dnes běžně využíváme pomoci odborníků, ale když se nedaří vlasům a i kadeřník a změna vlasové kosmetiky nestačí, je na místě obrátit se na odborníka se zkušeností.

Vědní obor zabývající se výzkumem a léčbou vlasů a vlasové pokožky je trichologie. Trichologie se zabývá jak zdravou pokožkou a vlasy, tak především i jejich poruchami. U nás v Centru zdraví a krásy poskytujeme služby profesionálního trichologa, speciálně vyškoleného odborníka na problematiku vlasů s mnohaletou praxí. Dokáže tak 
pomoci s většinou onemocnění vlasů a  vlasové pokožky které jsou nad Vaše síly.


Tricholog provede rozbor vlasu, pomocí mikrokamery se pak zkoumá, jak vlas samotný, tak i pokožka hlavy. Během první návštěvy podstoupíte odbornou konzultaci, při níž bude Trichologa zajímat také životní styl klienta - jak žije, co jí, zda pracuje ve stresovém prostředí atd. „Kvalitu vlasů totiž ovlivňuje nejen to, jak se o ně staráme, ale celá řada dalších aspektů. Na základě trichologického vyšetření pak tricholog stanoví diagnozu vlasů a ovlasené pokožky a sestaví „osobní záchranný plán“ s individuální péčí a léčebnou kůrou k záchraně či nápravě poruchy.


Přijímáme platby kartou, na fakturu a poukázkami SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

www.jirasko.eu - 2004-2018